Ігровий автомат Not Enough Kittens

Компанія Thunderkick випустила нетривіальний онлайн-ігровий автомат Not Enough Kittens, що в перекладі означає «Не вистачає кошенят». З назви стає зрозумілим, що головними героями цього слота є коти. Вони люблять грати з вовняними клубками, постійно розплутуючи їх. Ігровий автомат Not Enough Kittens доступний у безкоштовному варіанті. Запустити режим ознайомлення можна кнопкою Demo або аналогічною функцією. Користувачеві не потрібно реєструватися в онлайн казино Ферст та поповнювати рахунок. Насолоджуйтесь красивою графікою та вивчайте нюанси слота без ризику втратити реальні гроші. Бажаючі ризикнути та зробити ставку справжніми фішками можуть зареєструватися та поповнити депозит на мінімальну суму.

Геймплей, зовнішній вигляд слота "Не вистачає кошенят"

Дизайн ігрового автомата Not Enough Kittens зовсім не схожий на класичні емулятори з барабанами типу одноруких бандитів. Розробники постаралися внести низку інновацій. В результаті вийшов оригінальний слот. Ігрове поле нахилено по відношенню до користувача під кутом 45 градусів. У гравця складається враження, що апарат лежить на столі. В іншому інтерфейс слота "Не вистачає кошенят" можна назвати стандартним. Головне вікно включає такі елементи:

  1. П'ять барабанів, що обертаються, якщо їх можна так назвати.
  2. Цифрові індикатори: Гроші, Загальний виграш, Ставка.
  3. Кнопки керування виконані у вигляді іконок.

Дизайн оформлений у стиль мультфільму, переважають пастельні тони і трохи яскравих відтінків. Дія відбувається в кімнаті, де стоїть крісло, стіл, на ньому різні предмети побуту. Онлайн слот Not Enough Kittens підтримує повноекранний режим, має приємний звуковий супровід зі звуками м'якаючих котів, його можна вимкнути. Довідковий розділ включає докладний опис правил російською мовою, а також таблицю виплат і коефіцієнтів.

Безкоштовна гра

Ігровий автомат Not Enough Kittens має конфігурацію 3х5, п'ять барабанів, що крутяться, з тематичними картинками формують 35 ліній виплат, їх кількість змінити не можна. Щоб перемогти та отримати виграш, потрібно зібрати три однакові піктограми на одній із призових стрічок. Іконки повинні розташовуватися послідовно, починаючи з крайнього лівого барабана до правого. Безкоштовна флеш ігра онлайн автомат Not Enough Kittens включає в себе два набори іконок:

  1. Вовняні клубки різних кольорів.
  2. Кошенята різного забарвлення.

Усього 13 символів. Незважаючи на те, що у безкоштовній грі замість грошей використовують фантики, віртуальний банкрол, проте розмір виграшу залежить від ставки, кількості ідентичних символів та їх коефіцієнтів.

Безкоштовні спини

На жаль, автомат Not Enough Kittens не містить призових рівнів, ризик-раундів на подвоєння. Тим не менш, це не робить його менш цікавим. У запасі є кілька цікавих знаків;

Крім цього, якщо кіт із короною на голові випав одночасно з диким символом, то виграш подвоюється. У демо-версії, гравцеві надається 5000 віртуальних євро, їх не можна вивести, але можна легко програти, вивчаючи цей слот. Контролювати витрати можна через індикатор балансу.

Підведення підсумків

Онлайн ігровий автомат Not Enough Kittens досить оригінальний емулятор, з незвичайним оформленням. Порадує любителів нововведень та інновацій. Непогані технічні характеристики та сумісність із мобільними пристроями не залишать байдужими любителів мобільного гемблінгу.