Ігровий автомат Lucky Ladys Charm

Жінки у тематиці слотів займають особливе місце. Вважається, що прекрасна стать приносить удачу і заманює виграшні комбінації не гірше за талісмани і магічні предмети. Саме такий сценарій використовували розробники компанії Novomatic, створюючи безкоштовний ігровий автомат Lucky Ladys Charm. Головна героїня – чарівна блондинка, яка любить розкішні та красиві речі. Спробуйте і свій успіх, але перед цим рекомендується потренуватися на демо-версії емулятора. Запустити її нескладно, достатньо натиснути кнопку Demo і дочекатися завантаження апарата в новому вікні.

Геймплей, інтерфейс та зовнішній вигляд слота Леді Шарм

Заднє тло виконане в рожевому стилі, краї обрамляють квіти. Є й інші елементи:

  1. П'ять барабанів, що обертаються.
  2. Клавіші керування та налаштування.
  3. Ряд цифрових індикаторів відображає корисну інформацію.

Безкоштовна версія ігрового автомата Lucky Ladys Charm підтримує повноекранний режим, відключення звуку. Для запуску на десктопних комп'ютерах достатньо сучасний браузер. Завдяки технології JavaScript реалізовано сумісність із мобільними платформами. Гравці можуть насолоджуватися слотом на смартфонах та планшетах.

Підготовка до гри

На відміну від платної версії, для запуску ігрового автомата Lucky Ladys Charm в режимі ознайомлення не потрібно реєструватися і поповнювати рахунок. Ставки здійснюються за допомогою фантиків, що наповнюють віртуальний банкрол. Звичайно, для платної гри вам знадобиться профіль та позитивний баланс на депозиті в онлайн казино Ферст . Підготовка займає кілька кроків:

  1. Встановіть кількість виграшних ліній.
  2. Виберіть номінал фішки.
  3. Зробіть ставку.

Керування параметрами здійснюється за допомогою кнопок "+", "-". Кнопка Start запускає обертання барабанів. Функція Auto активує автоматичний режим.

Правила безкоштовної гри у слот Lucky Ladys Charm

Ігровий автомат Леді Шарм створений за схемою 3x5, це стандартна конфігурація більшості симуляторів Новоматик. Тринадцять піктограм формують від 1 до 9 виграшних ліній. Слот включає два набори символів:

Карткові піктограми мають менший коефіцієнт ніж тематичні символи. Виграш присвоюється тільки в тому випадку, якщо на дисках випадає 3 (або 2) і більш однакові картинки на одній з активних ліній. Елементи повинні розташовуватись послідовно з лівого барабана до правого. Оплачується найстарша комбінація.

Фриспіни та ризик-гра на подвоєння

Магічна куля є скаттер символ. Він не тільки оплачується незалежно від місця випадання на котушках, але й може принести 15 FS, якщо куль з'явиться 3 і більше. Усі призи в бонусних обертаннях множаться на 3. Крім того, користувачі можуть збільшити свій приз у два рази. Для цього потрібно натиснути на клавішу Gamble. Вона активується після кожного результативного спину. Вгадайте колір масті карти, і виграш помножиться вдвічі. Звичайно, у демо-версії грального автомата Lucky Ladys Charm його не можна буде вивести звичним способом.

Короткі підсумки

Безкоштовний ігровий автомат Lucky Ladys Charm ідеально підійде для тих, хто збирається покращити свій досвід, зрозуміти правила, дізнатися про тонкощі і нюанси слота. Вас порадує якісна графіка, плавна анімація, чудовий звуковий супровід.