Ігровий автомат Lucky Birds

Компанія Playson випустила ігровий автомат Lucky Birds, а як там льон намалював із незвичайною тематикою. Головними героями слота є птахи, які щасливо живуть у своєму середовищі. Ігровий автомат Птаха має непогані показники RTP, відсоток віддачі досягає 96,6%, а також помірну дисперсію. Охочі запустити слот безкоштовно можуть це зробити, активувавши ознайомлювальну версію, натиснувши кнопку Demo. Також доступна і платна версія, однак для гри на гроші доведеться пройти реєстрацію на сайті онлайн казино Ферст і поповнити депозит на мінімальну суму.

Графіка та дизайн ігрового автомата Lucky Birds

Дія відбувається на тлі густих зелених джунглів. У лісі лунають звуки найрізноманітніших птахів. Саме такий фон зустрічає гравця відразу після завантаження безкоштовного грального автомата Птахи. Компанія Плейсон знаменита своїми зручними та інтуїтивними інтерфейсами. І цього разу розробники залишилися вірними собі. Головне вікно має такі елементи:

Клавіша Paytable викликає довідковий розділ із таблицею виплат та коефіцієнтів. У ньому можна ознайомитися з усіма піктограмами та їх множниками. Безкоштовний ігровий автомат Lucky Birds сумісний з Android та iOS, це означає, що в нього можна грати на мобільних пристроях.

Як грати безкоштовно у слот Птахи

Щоб успішно грати в онлайн-ігровий автомат Lucky Birds, слід розібратися з правилами. Для отримання виграшу достатньо зібрати 2 або 3 (залежно від ситуації) однакових картинок на 1 з 10 виграшних ліній. Пам'ятайте, що піктограми повинні розташовуватися послідовно, починаючи з першого лівого барабана. Інакше така черговість не вважатиметься призовою. Усього безкоштовний ігровий автомат Lucky Birds містить 11 символів: п'ять карткових (від 9 до туза) та зображення різних птахів. Розмір призу залежить не лише від кількості однакових елементів на котушках, а й від суми ставки, а також множника піктограми.

Фриспіни та ризик-раунд на подвоєння

Зображення тукана з величезним жовтим дзьобом є Wild-symbol. Він може заміняти собою інші іконки, допомагаючи формувати призову комбінацію. Знак з пташиним яйцем - це скаттер. Три скаттери приносять 15 безкоштовних обертань, при цьому всі виграші множаться на 3. Результативний спин відкриває можливість збільшити винагороду вдвічі. Для цього побити картку дилера карткою більшого номіналу. У разі програшу поточний виграш дорівнюватиме нулю.

Підготовка до гри

Ігровий автомат Lucky Birds має вкрай просте управління. Користувачеві необхідно встановити кількість активних ліній, вибрати номінал монет та зробити ставку. Велика кнопка SPIN запускає обертання котушок. Насолоджуватися безкоштовною грою можна не тільки на комп'ютерах, але й на мобільних телефонах, що працюють на базі Android та iOS.