Ігровий автомат Gonzos Quest

Компанія NetEnt нещодавно представила унікальний слот, у якому замість барабанів використовуються кам'яні падаючі блоки, заповнюючи собою весь простір. Тематика обрана оригінальна: конкістадори підкорюють Південну Америку та шукають знамените золоте місто. У цей захоплюючий ігровий автомат Gonzos Quest можна пограти безкоштовно. Для цього не потрібна реєстрація в казино Ферст і поповнювати рахунок. Демонстраційна версія запускається на будь-якому сучасному браузері чи мобільному телефоні. Звичайно, замість реальних грошей використовуються фантики, їх не можна вивести, проте такі монети не шкода програти.

Графіка та інтерфейс

У цьому плані розробники перевершили себе. Гравців чекає плавна анімаційна графіка, великі спецефекти та заворожливий тематичний звуковий супровід. Дія відбувається в одному з давніх американських міст. Навколо джунглі, попереду видніється піраміда Майя. Ліворуч стоїть наш головний герой — іспанський конкістадор, який чекає, коли випаде потрібна комбінація, щоб проникнути в золоте місто. Також є інші необхідні для комфортної гри елементи:

  1. П'ять рядів падіння каміння. Вони замінюють звичні барабани.
  2. У нижній частині знаходяться кнопки керування.
  3. Декілька цифрових індикаторів, вони показують рівень виграшу та розмір ставки.

Безкоштовний ігровий автомат Gonzos Quest створений за схемою 3х5, підтримується повноекранний режим, відключення звуку. Любителі використовувати мобільні гаджети можуть запустити слот на смартфоні чи планшеті.

Основні правила гри в слот Gonzos Quest

Умови та правила нічим не відрізняються від платної версії. У безкоштовному режимі, вам також потрібно зібрати три і більш однакові камені на 1 з 20 виграшних ліній. Кількість активних стрічок не можна регулювати, вона встановлена ​​за замовчуванням. Комбінація ідентичних елементів має починатися з лівого крайнього ряду та йти до правого. Якщо випало кілька призових варіантів, сума винагороди сумується.

У безкоштовній грі в онлайн ігровий автомат Квест Гонзо є 9 картинок, що падають зверху. Вони відрізняються за кольором та малюнком. На кожному зображено південноамериканське божество. Ігровий автомат Gonzos Quest виплачує винагороду в залежності від множника каменю, суми ставки та кількості комбінацій, що випали.

Основною особливістю емулятора є Avalanche. Після вдалого спина, виграшні камені вибухають, на їхнє місце падають нові, при цьому множник збільшується: x1, x2, x3. x5. Такий своєрідний респін, якщо порівнювати із традиційними слотами.

Бонусні функції

У безкоштовній версії грального автомата Gonzos Quest також є бонусні функції, одна з них називається Free Falls (безкоштовні падіння). Вони надаються при випаданні трьох скаттерів (золотого каменю). Під час Free Falls множники збільшуються. Крім цього, існує піктограма зі знаком питання, це wild-symbol, він може заміняти собою інші елементи, формуючи виграшну комбінацію.