Що необхідно зробити перед тим, як почати розкрутку сайту?

Ми зібрали для Вас список необхідних дій перед тим, як почати розкрутку сайту. Ставте галочки біля кожного пункту, якщо він виконаний:

 • Визначте свої цілі. Чому ви хочете, щоб люди знайшли Ваш сайт? Хіба не досить того, що Ваш сайт відвідають набравши його адресу з візитки або флаєра?

 • Створіть список пошукових запитів. Що шукають люди в пошукових системах і що може привести їх до Вас на сайт? Ваш список повинен містити більше 20 запитів.
 • Оцініть список пошукових запитів. Скористайтеся інструментами пошукових систем Google та Яндекс. З їх допомогою виберіть кращі пошукові запити на Вашу думку.

 • Оцініть поточну видачу пошукових систем для Ваших пошукових запитів. Які сайти займають лідируючі позиції? Оцініть Ваших конкурентів – що вони роблять ефективно, а що ні?
 • Дізнайтеся свої поточні позиції. Насамперед, визначте, які сторінки Вашого сайту вже знаходяться в індексі пошукових систем. Для цього введіть наступний пошуковий запит (для Google): «site: mysite.com», де mysite.com – це сайт, раскруткою якого Ви зібралися зайнятися. Визначте, скільки сторінок проіндексовано, а скільки ні і чому. Ще раз оцініть видачу пошукових систем за вибраними пошуковими запитами. Запишіть позиції свого сайту, якщо такі є (навіть якщо це позиції нижче трьохсот).

 • Зареєструйтеся в Google Analytics і Google Webmaster Tools (для пошукової машини Google) і в таких же системах для інших пошукових машин. Правильно встановіть коди відповідних сервісів для збору даних.
 • Зберіть інформацію в Google Analytics як мінімум за 2 тижні. Це дозволить Вам дізнатися поточний стан Вашого сайту і побачити результати просування в майбутньому.

 • Візуально оціните дизайн Вашого сайту. Якщо поточний дизайн не подобається більшості потенційних клієнтів – розкрутити сайт буде набагато складніше. Оцініть візуальний дизайн Ваших конкурентів.
 • Перевірте сумісність між браузерами – відвідайте сайт використовуючи Mozilla Firefox, Internet Explorer і Safari. Сайт повинен коректно відображатися у кожному з них.

 • Перевірте наявність Ваших контактних даних на сайті. Вони повинні бути присутніми на кожній сторінці сайту. Це дуже важливо для локального пошуку в пошукових системах.
  Перевірте наявність файлу robots.txt і його коректного вмісту.

 • Додайте свій сайт в локальний пошук основних пошукових систем. Це дозволить Вашим потенційним клієнтам швидко знайти Вас на карті.
 • Додайте свій сайт в галузеві довідники. Використовуйте пошукову систему для формування списку популярних довідкових сайтів. У більшості випадків додати сайт в довідник можна абсолютно безкоштовно.

 • Перевірте наявність карти сайту. Якщо її немає – створіть карту сайту і завантажте її в сервіс Google Webmaster Tools або відповідний сервіс іншої пошукової системи. Це дозволить пошуковику точно знати про всі сторінки Вашого сайту і швидше їх проіндексувати.

Вітаємо! Якщо галочки стоять напроти кожного пункту – можете сміливо починати розкрутку сайту. Якщо ж Ви не займаєтеся розкручуванням самі, а хочете скористатися послугами компанії по просуванню сайту - Ви будете у всеозброєнні і зможете відповісти на будь-які питання, що дуже прискорить просування Вашого сайту.

Теги: , , ,

Нет комментариев

Вы должны быть зарегистрированы

Потрібна розробка сайту, інтернет магазину чи просування сайту?
Дзвоніть (032) 242-33-39 або просто зв'яжіться з нами