Як правильно використовувати зображення для просування сайту

Окрім того, що зображення (і фотографії) розташовані на Ваших веб сайтах корисні й необхідні відвідувачам, вони також корисні і для пошукових систем, а крім того – і для просування сайту. SEO фахівці відзначають, що сторінки з правильно оформленими зображеннями отримують більш високі позиції в результатах пошуку, ніж просто текстові. Це можна пояснити хоча б тим, що такі сторінки представляють інформацію більш наочно і зрозуміло для відвідувача.

Так як правильно використовувати зображення для просування сайту? Розглянемо деякі основні пункти, яких необхідно дотримуватися при використанні зображень на сторінці, а також деякі інші поради з нашого власного досвіду.

Атрибут Alt – це той текст, який буде показаний браузером замість зображення, якщо саме зображення не вдалося відобразити, або показ зображень відключений, та ін. Цей атрибут є дуже важливим тому, що з допомогою тексту ви описуєте те, що відображено на малюнку. Обов’язково заповніть цей атрибут для всіх значущих зображень на Вашому сайті. Пошукові системи активно використовують цей атрибут.

Назва файлу – це назва самого файлу зображення. Ім’я файлу також важливо, особливо коли атрибут Alt не заповнений. Важливо зрозуміти, що правильне ім’я файлу, можливо, має навіть більше значення ніж атрибут Alt, так як зазвичай незначні зображення мають абсолютно випадкові і незв’язані назви файлів. Постарайтеся назвати Ваші зображення правильно, можливо навіть використання коротких ключових слів. При цьому, звичайно ж, дотримуйтеся правил операційних систем щодо імен файлів.

Навколишній текст – також дуже важливий для зображення. Це легко пояснити, так як текст розташований навколо зображення може багато розповісти про саме зображенні – наприклад, фотографії зазвичай доповнюють назвою, розташованою відразу після неї.

Посилання на зображення – якщо такі є, їх анкорний текст (текст самого посилання) також дуже важливий, так як він зазвичай говорить про те, що зображено на малюнку. Намагайтеся використовувати декілька внутрішніх «пояснюючих» посилань для важливих зображень на Вашому сайті.

Тепер кілька порад, які не перевірені на 100%, але з великою ймовірністю використовуються пошуковими системами при обробці та індексації ваших зображень.

Розпізнавання тексту – немає точного доказу того, що наприклад Google використовує його для розпізнавання тексту на малюнку, але це цілком можливо для невеликих зображень. Тому якщо на Ваших зображеннях є текст, постарайтеся щоб він відповідав змісту самого зображення.

Колір зображення – на даний момент можна з упевненістю сказати, що колірна палітра зображення використовується пошуковими системами. Візьмемо пошук зображення Google – можна відфільтрувати результати за основним кольором (зліва).

Розмір зображення – також важливий. З великою ймовірністю можемо сказати, що зображення великого розміру не будуть індексуватися пошуковою системою. Тому для великих зображень намагайтеся завжди зробити зображення «попередній перегляд» меншого розміру.

Інші зображення на цій же сторінці – також важливі, тому що в більшості випадків пов’язані з «основним» зображенням за змістом. Важливо зазначити також, що сторінки на яких багато зображень гірше індексуються і рідко потрапляють в ТОП пошукової видачі – так як несуть мало інформації самі по собі.

Використовуйте ці поради на Ваших сторінках для просування сайту!

Теги: , ,

Комментариев: 3

Вы должны быть зарегистрированы

Потрібна розробка сайту, інтернет магазину чи просування сайту?
Дзвоніть (032) 242-33-39 або просто зв'яжіться з нами