Як правильно оптимізувати будь-яку сторінку під пошукові системи

Ідеального алгоритму для оптимізації сторінки під пошукові системи, на жаль, немає. Але в даній статті ми представимо Вам найкращі рекомендації та поради як цього домогтися.

Отже, ідеально оптимізована сторінка – яка вона?
ідеально оптимізована сторінка
Правильно використовуйте мета теги:

Title – найважливіший з елементів на сторінці: постарайтеся, щоб шукана фраза була спочатку вмісту цього тегу. Чим ближче шукана фраза до початку заголовка – тим краще.

Meta Description – хоч і не грає для оптимізації такої великої ролі як заголовок, але більшість пошукових систем нерідко використовують вміст цього тега як текст під заголовком у результатах пошуку. А так як пошукові системи зазвичай підсвічують шукану фразу (і в цьому тегу теж), правильно складений опис сторінки допоможе збільшити «клікабельність» – відмічено, що користувачі частіше натискають на результат, де пошукова фраза підсвічена частіше.

Meta Keywords – на жаль, тег ключових слів практично не використовується пошуковими машинами для ранжування сторінок. Тому не перестарайтеся з ключовими словами – кілька шуканих фраз цілком достатньо.

Meta Robots – хоч і також не використовується для ранжування, будьте впевнені, що правильно використовуєте цей тег – перевірте, щоб заборонені від індексації були сторінки які дійсно не потрібно індексувати.

Rel = “Canonical” – не обов’язковий на даний момент, але його використання заохочується пошуковими системами. Якщо у Вас немаленький сайт, будьте впевнені, що правильно його використовуєте. (Читайте як правильно використовувати мета тег Canonical в наших статтях)

Правильно організуйте ПОСИЛАННЯ на Вашому сайті:

Довжина посилання – посилання з меншою довжиною показали себе як більш оптимізовані для пошукових систем. Крім того, їх легше запам’ятати і копіювати / вставляти.

Положення пошукової фрази у посиланні – так, посилання www.myportal.com / nokia буде більш релеватне до запиту nokia, ніж посилання www.myportal.com/category/items/223/nokia

Піддомени / сторінки – за недавніми оглядам вважається, що формат папки / сторінки для організації посилань сайту більш кращий, ніж піддомен / сторінка. Наприклад посилання www.myportal.com/phones/nokia-3220 буде більш релевантне до запиту ніж phone-nokia.myportal.com/3220

Розділювачі для посилань – також вважається, що роздільник “-” (тире) для слів у посиланні є на сьогоднішній день найкращим. Не варто використовувати нижнє підкреслення а тим більше пробіли. Приміром посилання myportal.com/phones-nokia-3220 буде краще, ніж myportal.com/phones_nokia_3220.

Правильно використовуйте теги всередині сторінки:

Точні входження пошукового запиту – не перестарайтеся, для невеликої сторінки оптимальним є 2-3 точних входження, для сторінок побільше – 4-6 входжень.

Розбавлені входження – ми рекомендуємо на додачу до точного входження додати 2-3 «розбавлених», наприклад для пошукової фрази «замовлення квітів» розбавленною буде «замовлення букетів і розсилка квітів»

Тег H1 – хоч на сьогоднішній день вміст тегів h1 не має практичного значення для ранжування сторінок, ми все таки рекомендуємо використовувати його, але не більше 1 разу для середньої сторінки.

Атрибут Alt для зображень – недавні огляди показали, що корисно правильно використовувати атрибут Alt для зображень на сторінці. Крім того, ваша сторінка з’явиться і в результатах пошуку зображень пошукових систем

Bold / Strong / Emphasized – вміст цих тегів слабо, але впливає на результати видачі пошукових систем. Можете використовувати їх, але не більше 1-2 разів на сторінці (для ключових слів).

Посилання на сторінки – використовуйте посилання на внутрішні сторінки вашого сайту не тільки в навігації – меню і т.д. Досвід показує, що необхідно використовувати посилання на внутрішні сторінки також і в основному тексті сторінки

Назви посилань – назви внутрішніх посилань нажаль ніяк не впливає на видачу пошукових систем

Розташування посилань – намагайтеся уникати розташовувати важливі посилання внизу сторінки. Пошукові системи дають набагато меншу вагу таким посиланням.

Дотримуйтесь цих простих правил для оптимізації Вашого сайту – повірте, Ваші позиції в пошукових системах безсумнівно піднімуться.

Теги: , , , ,

Нет комментариев

Вы должны быть зарегистрированы

Потрібна розробка сайту, інтернет магазину чи просування сайту?
Дзвоніть (032) 242-33-39 або просто зв'яжіться з нами