Внутрішня перелінковка як ефективне і економне просування сайту

Дуже важлива правильна внутрішня перелінковка, від цього залежить ефективне просування сайту без особливих витрат. Якщо набути необхідних навичок лінкувати сторінки сайту, можливо обігнати конкурентів за деякими запитами без особливих грошових витрат.
Пріоритети внутрішньої перелінковки:

  • Підняття PageRank;
  • збільшення позиції в пошукових системах;
  • прискорення індексації;
  • значне підняття кількості переглядів внутрішніх сторінок сайту

Всі ці показники доводять пріоритет перелінковки за всіма критеріями, особливо, якщо врахувати, що даний вид просування сайтів абсолютно безкоштовний. Значний ефект дає внутрішня перелінковка на сайтах, де є багато сторінок. Пошукові системи добре розбирають всю структуру сайтів, можуть розрізняти де заголовок, де ліва колонка, шапка сторінки, тому розміщувати посилання найкраще в текстах. Якщо при внутрішній перелінковці розміщувати посилання тільки в лівій колонці або шапці – пошукові системи можуть прийняти дані заслання за певну навігацію, що не принесе вам бажаного результату. Це означає, щоб як можна краще зробити внутрішню перелінковку, необхідно:

  • заповнити сайт відповідними тематичними статтями на певних сторінках.
    На сайті створюється сторінка, на якій будуть розміщуватися необхідні посилання на обрані сторінки. Це повинні бути найкращі сторінки. Основну увагу будемо приділяти обраним сторінкам, а всі інші будуть виконувати роль підтримки
  • на окремій сторінці сайту створити карту сайту. Карта значно спростить навігацію і поліпшить індексацію і перелінковку. Якщо ж сайт досить великий, то карту необхідно розбити на кілька частин і розмістити на декількох сторінках, так як пошукові системи не сприймуть одночасно дуже велику кількість посилань, а отже вони не будуть швидко проіндексовані

Дуже велике значення має використання тегу title. Необхідно пам’ятати, що найбільший ефект дають посилання саме в середині тексту. Також для «прокачування» вибраних сторінок добре використовувати “архіви” за місяць. Для цього необхідно час від часу публікувати списки з кращими постами.
Можна використовувати сторінку 404 (якщо вона не закрита від індексації), розміщуючи на ній посилання на обрані сторінки. Використовуйте плагіни, наприклад: aLinks або Cross-Linker.

MostWanted – дозволяє вивести самі популярні сторінки – це визначається кількістю переглядів.
WP-Most Commented Posts – визначить самі коментовані статті блогу.
Sitemap Generator – виконує генерацію карти сайту у вигляді HTML сторінки.

Використовуючи усі перераховані вище методи, Ви значно збільшите відвідуваність, а внаслідок, і кількість потенційних відвідувачів. І все це за рахунок покращеної навігації і збільшення кількості переглядів сторінок Вашого сайту, і, що найголовніше – абсолютно без матеріальних витрат!

Теги: , , ,

Нет комментариев

Вы должны быть зарегистрированы

Потрібна розробка сайту, інтернет магазину чи просування сайту?
Дзвоніть (032) 242-33-39 або просто зв'яжіться з нами