Як правильно оформити цільову сторінку рекламного оголошення

Не важливо, який тип реклами Ви використовуєте – будь то контекстна реклама, банерна реклама або інша – користувач, клацнувши на Ваше оголошення, зазвичай бачить так звану «цільову сторінку». Звичайно ж, немає стовідсотково працюючого способу змусити відвідувача купити запропонований товар / послугу на цій сторінці – але наступні кілька порад однозначно допоможуть Вам правильно оформити Вашу цільову сторінку і збільшити конверсію. Цільова сторінка рекламного оголошення

1. Текст Вашого рекламного оголошення і заголовок сторінки повинні збігатися за змістом і доповнювати один одного.

2. Оскільки перше, що побачить відвідувач, буде заголовок (і підзаголовок) на сторінці, постарайтеся не засмутити його – а навпаки, ще більше зацікавити.

3. Подбайте про правильність усіх текстів на сторінці – як синтаксично, так і граматично. Повірте, користувач замислиться, перед тим, як купувати товар / послугу на сайті з помилками.

4. Завоюйте довіру користувача. Позитивні відгуки інших клієнтів, згадки в пресі (або на трастових сайтах), згадки гарантій та інші методи добре позначаться на конверсії.

5. Після того як користувач прочитає заголовок, будьте впевнені, що він буде знати що робити далі. Використовуйте ті слова і словосполучення, які відповідають рекламованому товару – «безкоштовно», «скачати», «замовити» і т.д. Ця кнопка / посилання повинне виділятися і бути в області видимості на екрані (у жодному разі не змушуйте користувача прокручувати сторінку в пошуках цієї кнопки).

6. Не варто перенасичувати цільову сторінку посиланнями на всілякі послуги, які Ви надаєте та які ще товари продаєте – це відверне увагу користувача. Скоротіть кількість посилань до мінімуму.

7. Використовуйте гарне фото товару, презентаційне відео, яскраву діаграму – будь-який доступний засіб, щоб змусити користувача ще більше зацікавитися Вашої послугою / товаром.

Не забувайте перевіряти Ваші цільові сторінки на відсоток конверсії. Сміливо міняйте елементи, тексти та ін, якщо це призводить до його підвищення!

Теги: , , , , , , ,

Нет комментариев

Вы должны быть зарегистрированы

Потрібна розробка сайту, інтернет магазину чи просування сайту?
Дзвоніть (032) 242-33-39 або просто зв'яжіться з нами