Мій сайт в ТОП-10 пошукових систем. Чому відвідуваність і трафік не збільшується? (ч.2)

Продовження статті “Мій сайт в ТОП-10 …”

Розглянемо наступних 2 питання:

1. Насправді, Ваш сайт не знаходиться в Топ пошукових систем (у першій частині)
2. Ключові слова, за якими Ваш сайт знаходиться в ТОПі, не приносять трафіку
3. На Ваш сайт в результатах пошукових систем мало клікають

2. Ключові слова, за якими Ваш сайт знаходиться в ТОПі, не приносять трафіку

Дана проблема часто виникає тоді, коли вибір ключових слів для розкрутки сайту був проведений недобросовісно, або інформація про популярність цих ключових слів була недостовірною.

а) ключові слова з Вашого ТОПу не популярні

Перевірте популярність пошукових запитів за Вашими ключовими словами. В інструментах оцінки популярності пошукових систем використовуйте чіткі рамки для ключових слів – лапки (для фразової відповідності – порядок слів і наявність їх в пошуковій фразі) і квадратні дужки (для точної відповідності пошуковій фразі).
Деякі пошукові запити мають дуже різну статистику для таких умов.

б) ключові запити з Вашого ТОПу не відповідають Вашим цілям

Різноманітність ключових запитів та їх морфологічна і синтаксична структура може бути несподіваною. Завжди перевіряйте результати пошукових систем при виборі ключових запитів – щоб бути впевненим, що запит відповідає очікуваному результату. Наприклад, Ви вибрали пошукову фразу «поставити телефон» і вибилися в ТОП-10. Виявилося, що більшість результатів пошукових систем стосуються мобільних телефонів і установкою на них ігор, а не до «встановлення телефону».

3. На Ваш сайт в результатах пошукових систем мало клікають

Саме час згадати, що досягнення ТОП-10 в пошукових системах ще не означає отримання трафіку.

а) перевірте CTR Ваших пошукових запитів

Показник CTR (Click Through Rating) – це число кліків по посиланню, розділена на кількість показів цього посилання. CTR є унікальним індикатором ефективності ключового слова. На щастя, на сьогоднішній день пошукові системи самі дають Вам можливість дізнатися точний CTR для пошукових запитів, по яких були здійснені переходи на Ваш сайт (наприклад, Google Webmasters Tools для пошукової системи Google). Перевірте CTR для всіх ключових запитів.

б) назви Ваших посилань виглядають як спам

Можливо, Ви настільки захопилися просуванням, що забули про людський фактор. Уникайте перенасичення ключовими словами Ваших посилань – це не призведе до хорошого результату у збільшенні CTR. На приклад, натиснете Ви на такий результат пошукової системи, як

Продаж КЛЮЧОВЕ, покупка КЛЮЧОВЕ, купити КЛЮЧОВЕ, завантажити КЛЮЧОВЕ… і т.д.

в) Ваші конкуренти виглядають більш надійно

Завжди враховуйте Ваших конкурентів – в Топ 10 результатів (плюс результати картинок, відео і т.д.). Можливо, Ваш конкурент дуже відомий бренд – з такими важко змагатися. Може варто спробувати іншу комбінацію запиту, або переконати відвідувача клікнути по Вашому посиланню шляхом правильного складання його тексту. Скористайтеся, приміром, нашею розробкою – системою оцінки конкурентів.

г) в результатах пошуку присутня негативна інформація

Ще раз перевірте результати пошуку. Можливо, даний запит піддався тимчасовому негативного ефекту – проблемі онлайн репутації. Наприклад, Ваш сайт перший за запитом «скачати ігри онлайн». Але в той же час, під номером два знаходиться результат «Як захиститися від вірусів у завантажених онлайн іграх». Користувач задумається, чи варто довіряти і Вашому сайту теж.

д) завжди перевіряйте, чи не заражений Ваш сайт сторонніми вірусами або шкідливими програмами

На сьогоднішній день пошукові системи попереджають користувачів про шкідливі програми (або вмісту) у своїх результатах пошуку. Слідкуйте за цим – якщо Ваш сайт розроблений на основі популярних Open Source скриптів, які часто схильні до атак з боку зломщиків, він може бути пошкоджений або зламаний – а Ви пізно про це дізналися. Слідкуйте за Вашим програмним забезпеченням – якщо для “двигуна” Вашого сайту вийшло оновлення, будьте впевнені, що воно встановлене на Вашому сайті.

Сподіваємося, ці фактори допоможуть Вам у просуванні Вашого сайту!

Теги: , , ,

Нет комментариев

Вы должны быть зарегистрированы

Потрібна розробка сайту, інтернет магазину чи просування сайту?
Дзвоніть (032) 242-33-39 або просто зв'яжіться з нами