Сервіс відстеження позицій сайту в Google і Яндекс

На практиці роботи з просування сайту в пошукових системах необхідно відслідковувати позиції сайту в основних пошукових системах. Найбільш зручні інструменти для цього – автоматичні онлайн сервіси відстеження позицій сайту. Вони надають всю інформацію про динаміку зміни позицій сайту за вибраний період часу, що дає Вам, як SEO фахівцю або замовнику SEO послуг, можливість у будь-який момент отримати інформацію в зручному вигляді і заощадити час.
Сервіс відстеження позицій сайту в Google та Яндекс

Сервіс «Веб Технології», WebTech (http://webtech.com.ua), це новий сервіс визначення позицій Вашого сайту в пошукових системах Google.com.ua і Яндекс Україна (з регіоном на вибір), орієнтований на Україну та українських користувачів. « Веб Технології » – це власна розробка компанії «ВебМарк», яка довгий час використовувалася для внутрішніх потреб по роботі з просуванням сайтів, а тепер зросла до окремого проекту.

Від конкурентів нас відрізняє, перш за все

- Безкоштовне визначення позицій
- Робота з українськими пошуковими системами
- Підтримка української мови
- Посторінкове опитування пошукових систем (по 10 результатів на сторінку)
- Зручне надання графічної інформації
- І інші приємні дрібниці (див. список можливостей системи)

Стандартний безкоштовний профіль дає Вам можливість відслідковувати позиції 4 сайтів по 25 пошукових фраз на кожен.

Далі дуже коротко ми покажемо, як працювати в системі а також як виглядають результати роботи системи моніторингу позицій:

1. Реєстрація, авторизація і вхід в систему

Перейдіть по посиланню «Реєстрація» вгорі сторінки. Реєстрація на сервісі відбувається в 3 етапи: а) Заповніть форму реєстрації, будьте уважні, коли вводите Ваш Е-mail, а також “Ім’я користувача” і “Пароль”. б) Після заповнення форми Ви отримаєте лист з підтвердженням на Ваш Е-mail, в якому буде знаходитися посилання авторизації. в) Натисніть на посилання авторизації в отриманому Е-mail. Використовуйте введені Вами “Ім’я користувача” і “Пароль” для входу в обліковий запис:

 Сервіс відстеження позицій сайту в Google та Яндекс

2. Додавання сайтів і пошукових фраз

Після реєстрації Ви потрапите на сторінку з переліком Ваших сайтів. Якщо цього не сталося, натисніть на пункт меню «Мої Сайти» вгорі сторінки. Щоб додати сайт, скористайтеся формою.

Будьте уважні – «Назва сайту» – це URL головної сторінки Вашого сайту.

Після того, як сайт доданий в систему, він з’явиться в списку Ваших сайтів.
У списку-таблиці сайтів показана корисна інформація: інформація про сайт, кількість опитаних фраз для різних пошукових систем а також: графік входження пошукових фраз у ТОП-10 пошукових систем і гістограма загальної зміни позицій сайту.

 Сервіс відстеження позицій сайту в Google та Яндекс

Тепер, можна додати пошукові фрази для визначення позицій сайту в пошукових системах. Для цього, клацніть по посиланню «Додати фрази» для Вашого сайту.

Почніть додавати пошукові фрази – по одній пошуковій фразі в кожному рядку поля введення. Кожна фраза відокремлюється від іншої переведенням рядка.

 Сервіс відстеження позицій сайту в Google та Яндекс

3. Перегляд результатів

Відразу після додавання фраз наш пошуковий бот почне опитування Ваших пошукових фраз. Через деякий час, коли в списку сайтів буде показана інформація «Опитано: 100%» можна приступати до перегляду позицій сайту. Для цього натисніть на посилання “Показати результати».

 Сервіс відстеження позицій сайту в Google та Яндекс

Результати представляються у вигляді таблиці з позиціями, розділені по днях. При першому завантаженні сторінки будуть показані позиції за останні 7 днів. Для зміни періоду звітності, використовуйте меню, що випадає (з опціями «за 7 днів», «за 30 днів» і «Вибрані дати»). При виборі періоду «Вибрані дати», Ви можете вручну виставити дати звітності, але не більше ніж за 2 останні місяці.

Таблиці розділені для різних пошукових систем. Кожна таблиця містить позиції сайту за пошуковими фразами, динаміку зміни (в порівнянні з попереднім днем), загальну динаміку по всіх пошукових фразах. Позиції, що входять до ТОП-10 пошукових систем підсвічуються жовтим кольором.

Якщо у Вас виникли питання, побажання або пропозиції щодо роботи сервісу, Ми з радістю приймемо їх до відома.

Теги: , , ,

Нет комментариев

Вы должны быть зарегистрированы

Потрібна розробка сайту, інтернет магазину чи просування сайту?
Дзвоніть (032) 242-33-39 або просто зв'яжіться з нами