Ефект нової кнопки +1 від Google в пошуковій оптимізації

30 березня компанія Google анонсувала випуск нової соціальної кнопки +1. Користувачі пошукової системи Google зможуть рекомендувати один одному результати пошуку в Інтернеті, при чому рекомендації буде видно навіть у рекламі Adwords. Кнопка «+1» поки що доступна в результатах англомовного пошуку. Якщо Ви все ще не бачите її, спробуйте включити її в «експериментальних» налаштуваннях облікового запису. Усі Ваші рекомендації будуть видні у Вашому профайлі Google.
+1
То який ефект матиме кнопка +1 на пошукову оптимізацію?

Розглянемо кілька цитат з офіційної сторінки нової кнопки +1 і з блогу Google:

«Натиснувши +1, Ви тим самим як би підтверджуєте цю сторінку. Ваші +1 зможуть допомогти Вашим друзям, контактам і іншим людям в інтернеті знайти те, що вони шукають»

«Якщо Ви, наприклад, шукаєте новий рецепт макаронів, Google покаже Вам, що радить Вам (через кнопку +1) Ваш сусід кулінарний геній. І навіть якщо жоден з Ваших друзів і контактів не захоплюється кулінарією, Google покаже Вам, скільки людей в Інтернеті порадили Ваш місцевий ресторан»

Отже, якщо Вашу сторінку радять (через кнопку +1), це найімовірніше допоможе Вам підняти Ваші позиції і отримати більше трафіку. На нашу думку, внутрішній соціальний маркетинг скоро переборе пошукову оптимізацію як таку – «соціалка», з її кнопками «подобається», «твітами», рекомендаціями, коментарями скоро будуть генерувати основний трафік на Ваш веб сайт. Google також заявив, що кнопка +1 також скоро буде доступна для розміщення на сайті, в аналогу кноки Facebook “подобається”. І це тільки початок. Подумайте про наступні речі:

  • Чи зробить Google сторінку з ТОПами +1? Скільки трафіку будуть генерувати такі сторінки?
  • Як відреагує Facebook на настільки конкурентну кнопку?
  • Як вплинуть ці рекомендації на рекламу Adwords?
  • Яка інформація буде доступна для власників сайту про натиснення +1, наприклад, в Google Analytics?

Як показує практика, нововведення Google для англомовного інтерфейсу досить скоро стануть доступними на всіх мовах. Сміливо починайте рекомендувати!

Теги: , ,

Нет комментариев

Вы должны быть зарегистрированы

Потрібна розробка сайту, інтернет магазину чи просування сайту?
Дзвоніть (032) 242-33-39 або просто зв'яжіться з нами