Чи впливає вік домену на пошукову видачу?

У сфері SEO, тобто пошукової оптимізації, часто виникає питання – чи дійсно вік домену впливає на видачу пошукових систем? А вік посилань? Чи справді старіші посилання більш корисні для просування сайту, ніж ті що з’явилися нещодавно? Чи правда те, що більш старі домени індексуються пошуковими машинами частіше і швидше?
вплив віку домену на пошукову видачу

Із задоволенням обговоримо з Вами цю тему – ми вважаємо, що вік домену і посилань мінімально впливають на пошукову видачу. І не тільки тому, що Мет Катс (Matt Cutts), глава відділу Google за якістю пошукової видачі та боротьбі з ссилковим спамом, на одній з конференцій сказав: «Це не є вагомим фактором ранжування. Звичайно, не можна стверджувати, що вік зовсім не використовується для ранжування, але якщо використовується – то його внесок мінімальний».

Отже, чи впливає вік сайту на пошукову видачу?

Розглянемо простий приклад. Нехай існує сайт, створений у 2000 році і точно такий же сайт, з тим же контентом, набором посилань на ті ж сторінки з тим же текстом анкоров, але створений в 2008 році. Чи вплине цей факт на видачу? Звичайно ж ні.
З іншого боку, Ви скажете – але як же так, ось я дивлюся на ТОП 10 видачу – і що я бачу? Середній вік сайтів – від декількох років! Ми ж відповімо – це радше наслідок, ніж причина. Це всього лише означає, що ці сайти раніше з’явилися на своєму ринку, для них було зроблено більше роботи, більше людей знають їх, більше сайтів посилаються на них і т.д.

Тому з упевненістю можна сказати, що якщо Ви створите сайт і досягнете тих же успіхів, виконаєте ту ж роботу і отримаєте ту ж кількість посилань, наприклад – за рік, а Ваш більш «старий» конкурент домігся цього за 5 років, – звичайно ж Ваш більш «молодий» сайт випередить конкурента в пошуковій видачі.

Тому сміливо викидайте з голови думки, такі як «Ох, мому сайту ніколи не випередити цього конкурента, адже він набагато старший від мого».

Вік домену, як і вік посилань, є мінімальним фактором впливу на пошукову видачу . А той факт, що в Топ знаходяться більш «старі» сайти – всього лише наслідок – це означає, що ці сайти містять більш релевантну інформацію, їх посилальна маса більше і якісніше, про них більше відомо і вони більш популярні.

Теги: , , ,

Нет комментариев

Вы должны быть зарегистрированы

Потрібна розробка сайту, інтернет магазину чи просування сайту?
Дзвоніть (032) 242-33-39 або просто зв'яжіться з нами