Просування та розкрутка сайту у пошукових системах

Одним з найбільш актуальних питань для власників веб-сайтів є питання: як підвищити відвідуваність сайту? Відповідь досить проста – необхідно провести просування сайту. Найголовнішим джерелом трафіку для Інтернет-сайтів є пошукові системи.

Розкрутка (просування) сайту – це цілий комплекс заходів, які сприяють досягненню високих позицій в результатах пошуку пошукових систем (Google, Яндекс і ін) по певному запиту. Даний процес включає в себе: складання семантичного ядра сайту, пошукову оптимізацію сайту (SEO) та пошукове просування .

Семантичне ядро дозволяє приблизно оцінити розмір цільової аудиторії сайту і потенційну відвідуваність сайту

Під складанням семантичного ядра сайту мається на увазі визначення слів і словосполучень, за якими надалі буде розкручуватися сайт, а також оцінка популярності цих слів. Даний етап включає в себе детальний аналіз контентного наповнення сайту, ключових слів, які зустрічаються на сторінках ресурсу.

Для остаточного формування комплексу робіт направлених на просування Вашого сайту в мережі Інтернет проводиться аналіз сайтів конкурентів. Аналізуючи потенційних конкурентів, що займають високі позиції в пошукових системах по цільових запитах, можна допрацювати схему роботи з сайтом даної тематики. Тільки вивчивши усі аспекти розвитку сайтів потенційних конкурентів можна ефективно спланувати комплекс заходів по просуванню сайту в пошукових системах.

Досягти максимального ефекту від просування сайту можна, взявши кращі засоби з арсеналу конкурентів і доповнивши їх власними методами роботи

Етап пошукової оптимізації сайту (SEO) включає в себе оптимізацію структури сайту і змісту його сторінок. На даному етапі аналізується і коректується текстове наповнення сайту, підбираються і розміщуються найбільш оптимальним чином ключові фрази. Також використовують копірайтинг, тобто написання і розміщення унікальних статей, які в обов’язковому порядку повинні містити ключові слова. Їх має бути на сайті достатня кількість. Дуже важливо дотримувати “золоту середину”, якщо перестаратися з ключовими фразами, тексти сайту будуть розцінені, як спам. Аналіз сайту дозволяє виявити і виправити помилки, які були допущені на етапі створення сайту і які заважають ефективній розкрутці.

На етапі пошукового просування відбувається реєстрація сайту в партнерських і тематичних каталогах, розміщення статей з посиланнями на просувний сайт і та їх розміщення в пошукових системах. На просування ресурсу впливає кількість посилань на нього, а також сайти, на яких вони розміщені, а посилання з тематичних ресурсів мають більшу вагу.

Перераховані дії сприяють підвищенню популярності сайту в пошукових системах.

Щоб сайт був у ТОП-10 пошукових систем, заходи з розкручування необхідно періодично повторювати

Результат ефективної розкрутки сайту – це знаходження його в ТОП-10 пошукових систем по певних запитах. Але треба зазначити, що без постійної підтримки позицій сайту він не довго протримається в ТОПі, тому заходи з розкручування сайту необхідно періодично повторювати.

Розкрутка – це тривалий і трудомісткий процес, тільки застосовуючи вищеперелічені дії вона стане ефективною і сприятиме збільшенню відвідуваності сайту.

Потрібна розробка сайту, інтернет магазину чи просування сайту?
Дзвоніть (032) 242-33-39 або просто зв'яжіться з нами