Оптимизація сайту під пошукові системи

Під оптимізацією сайту перш за все розуміють не тільки Оптимізацію під пошукові машини (Google, Yahoo, Yandex, Meta), але також і оптимізацію програмного забезпечення (движка сайту), темплейтів, картинок, розміщення інформації на сторінках, навігації.

Оптимізація для пошукових машин

Часто буває так, що створюючи веб сайт, Ви не приділили належної уваги таким чинникам, як зручність і його подальша експлуатація відвідувачами (usability) і нюансів, пов’язаних з подальшою індексацією сайту різними пошуковими системами, що надалі серйозно ускладнює роботу по його просуванню в мережі. Заощадивши на послугах фахівця, рано чи пізно ви зіткнетеся з тим, що Ваш ресурс просто не затребуваний в мережі, а при пошуку, наприклад у Yandex, він навіть не входить в сотню сайтів з даної тематики.

Як дізнатися, що заважає вашому сайту займати лідируючі позиції в пошукових системах?

Виправити подібний стан речей Ви можете провівши оптимізацію Вашого ресурсу відповідно до вимог пошукових систем.

Як правило, оптимізація сайту включає:

 • Оптимізація структури сайту.

Для того, щоб Ваш ресурс задовольняв всім вимогам пошукових систем необхідно здійснити цілий комплекс заходів щодо оптимізації структури сайту:

 • позбутися від переадресацій, ідентифікаторів сесії в адресах сторінок.
 • замінити посилання, які не індексуються пошуковими роботами (наприклад, java-script, flash і т.д.)
 • замінити динамічні адреси сторінок на статичні
 • винести розділи сайту з контентом (форумів, дошок оголошень і т.д.), яка швидко розвивається, на окремі домени (другого або третього рівня)
 • сформувати коректні http-заголовки для усіх сторінок, код стану, а так само кодування і дати модифікації і т.д.

 • Оптимізація сторінок сайту.

На даному етапі проводяться:

Оптимізація сайту дозволить досягти максимального ефекту від всього комплексу робіт по просуванню сайту

 • заходи щодо розміщення ключових фраз найбільш оптимальним чином;
 • виробляються рекомендації по зміні контентного наповнення, відповідно релевантністю цільових запитів;
 • при необхідності, створюються спеціальні рекламно-інформаційні сторінки з урахуванням специфіки конкретних пошукових систем

 • Робота із зовнішніми чинниками. На даний момент, багато пошукових систем при визначенні релевантності документа за запитом, разом з текстом самого документа враховують і такі чинники, як цитованість документа іншими документами (ТІЦ і PR), що знаходяться в базі пошукової машини, а так само наявність ключових слів відповідних запиту в текстах посилань на сам документ. Для досягнення максимального ефекту від всього комплексу робіт по просуванню сайту в мережі необхідно регулярно приділяти увагу роботі із зовнішніми чинниками, оскільки у багатьох випадках успішність робіт по просуванню залежить саме від них.


Оптимізація програмного забезпечення

Оптимізація темплейтів
Використовуючи сучасні мови програмування та стандарти, ми розробляємо темплейт, який буде максимально швидко відображатися на стороні клієнта і відповідати основним існуючим правилам. За бажанням клієнта, темплейт може бути розробленим для коректного зображення на комп’ютері, КПК, мобільному телефоні.

Оптимізація інформації

Оптимізація движка прискорить завантаження сайту і зробить його використання більш зручним

Знаючи в якій галузі працює компанія, ми оптимізуємо тексти. Робимо це для того щоб бути на кращих позиціях, ніж найближчі конкуренти. Оптимізуємо тексти, заголовки. Надаємо інформацію по існуючим стандартам подання інформації. А також оптимізуємо розміри, якість малюнків, фотографій для вебу. При бажанні можна додавати напівпрозорі водяні знаки (watermark) з метою запобігання крадіжкам малюнків, фото і т.д.

Оптимізація навігації
Розробляємо оптимальну навігацію для зручного використання. Користувач сайту повинен за мінімальну кількість кроків знайти необхідну йому інформацію.

Потрібна розробка сайту, інтернет магазину чи просування сайту?
Дзвоніть (032) 242-33-39 або просто зв'яжіться з нами