Контекстна реклама – Google Adwords, Yandex Direct

Контекстна реклама – це одна з найбільш ефективних у даний час різновидів інтернет-реклами. Вона являє собою текстове (або графічне) оголошення, яке відображається в результатах пошуку по певних запитах на пошукових системах.

Основною і найбільш важливою особливістю даного виду інтернет-реклами є те,

Рекламу бачать лише ті користувачі, які виявили зацікавленість в даному продукті

що вона дозволяє знайти потрібну цільову аудиторію, а це, у свою чергу, значно знижує витрати клієнта. Рекламу бачить тільки той користувач, який вже проявив зацікавленість в даному продукті / послузі. Клієнт же, у свою чергу, оплачує не саму появу оголошення (контекстної реклами) на сторінці, а тільки клік на даному оголошенні, тобто безпосередній перехід на сайт.
Що стосується цін, то вони не є фіксованими, оскільки в контекстній рекламі, перш за все, оцінюється кількість кліків на рекламі. Крім того, ціна такої реклами залежить від конкуренції.

Ви оплачуєте тільки безпосередні переходи на Ваш сайт

Через те, що кількість рекламного місця обмежена, в результатах виводяться ті оголошення, клік на яких коштує найдорожче. Ціну за клік встановлює сам рекламодавець – це та сума, яку він готовий заплатити за нового відвідувача свого сайту.

Можна виділити такі основні переваги контекстної реклами:

1. чітка спрямованість на цільову аудиторію (реклама для тих користувачів, які виявили зацікавленість);

Ви повністю контролюєте бюджет

2. швидкий результат при пошуку (оголошення показуються в зоні чіткої видимості, у колонці праворуч, або зверху);
3. можливість самостійно налаштовувати і контролювати витрати на рекламну кампанію (тобто є можливість встановити бюджет, географічний регіон, час показу оголошення та ін)

Замовивши контекстну рекламу, Ви можете бути впевнені, що вибрали найбільш ефективну рекламну кампанію, оскільки вона гарантує приплив цільових клієнтів у Ваш бізнес і сприяє збільшенню продажів.

Потрібна розробка сайту, інтернет магазину чи просування сайту?
Дзвоніть (032) 242-33-39 або просто зв'яжіться з нами