Як швидко відкрити Інтернет-магазин?

У цьому короткому огляді ми покажемо, що відкрити Інтернет магазин насправді не так складно, як здається. І не так дорого. Будемо використовувати поняття « готовий Інтернет магазин ». Даний короткий огляд також має на увазі, що Ви чітко уявляєте собі, що Ви будете продавати і «готові» до продажів через Інтернет. Розглянемо, як це відбувається у нас:
Отже, що треба зробити, щоб відкрити Інтернет магазин?

1. Придумати доменне ім’я

 Виберіть підходяще для Вас доменне ім’я. Вибирати можна в різних зонах – будь то .Сom, .Com.ua, .Kiev.ua, lviv.ua або навіть biz.ua. Для легкого запам’ятовування варто вибрати коротке ім’я в зоні .Сom, але там більшість «смачних» доменів вже зайнято. Якщо Ви, наприклад, плануєте продавати тільки в Києві – сміливо беріть .Kiev.ua. Постарайтеся, щоб домен звучав красиво і його не складно було набирати на клавіатурі.

Вартість реєстрації домену – від 30 до 100 грн . (В залежності від зони)

2. Підготувати інформацію про себе

 Перш за все це: назва, корпоративний стиль (якщо є), логотип, контактна інформація й інформація про продавця, інформація про доставку та оплату, можливості повернення товару – тобто всього, що стосується продажу.

Під час налаштування готового Інтернет магазину Ви можете замовити для себе виготовлення унікального дизайну для магазину – в цьому випадку дизайнер постарається врахувати всі Ваші побажання по дизайну, розташуванню інформаційних блоків і т.д. Розробка унікального дизайну обійдеться Вам у суму від 500 грн. Ви також можете скористатися готовим дизайном, так званим шаблоном – у нього під час налаштування будуть інтегровані Ваші логотип і кольорова схема, відповідна корпоративному стилю. Шаблонний дизайн не буде коштувати нічого.

Вартість – від 0 до 500 грн.

3. Підготувати інформацію про товари

Ідеальним рішенням буде електронна таблиця (напр. Excel) із списком товарів і категорій, цінами, знижками і кількістю на складі. Це може виглядати наступним чином:

Для набору 100-200 товарів на створення такого документа піде 1 день. Якщо у Вас більше товарів – можливо, Ви вже користуєтесь програмним забезпеченням для організації товарного процесу (напр. 1С Бухгалтерія) – тоді Вам нічого робити не потрібно, ми допоможемо Вам з організацією імпорту прямо з відповідного ПЗ.
Також необхідно підібрати фотографії товарів – бажано в хорошій якості. Спробуйте знайти їх в Інтернеті, якщо ж Ви продаєте унікальний або рідкісний товар – скористайтеся послугами фотографа або ж сфотографуйте їх самі. Називайте фотографії кодом товару – так ви не помилитеся, не пропустите потрібного товару, а також з легкістю внесете фото в магазин.

Вартість – 0 грн.

4. Замовити «Готовий Інтернет магазин»

Після виконання попередніх кроків переходьте до головного – замовлення Інтернет магазину.
При використанні шаблонного рішення установка, настройка магазину і шаблонів дизайну, імпорт товарів і фотографій, реєстрація домену та, нарешті, відкриття – займе від 3 днів до 2 тижнів – все залежить від того, як добре Ви виконали попередні пункти.
Установка готового магазину обійдеться Вам у суму від 15000 грн.

Разом вартість: від 15000 грн , час – від 4 днів до декількох тижнів.

5. Підтримка продажів

Тепер, коли Ваш Інтернет магазин наповнений інформацією і товарами, запасіться терпінням. Воно знадобиться для реклами магазину, обробки замовлень користувачів, доставки товарів, підтримку покупців.

Не варто думати, що замовлення з’являться самі собою. Врахуйте, якщо Ви придбали домен і наповнили магазин інформацією недавно, необхідний час для індексації Вашого магазину пошуковими системами. Не хочете чекати – скористайтеся контекстною рекламою – вона також дасть можливість стежити за кожною копійкою, витраченою на рекламу. Будьте на висоті в усьому – головне, що Ви зробили перший і найголовніший крок – відкрили Інтернет магазин!

Теги: , , , , ,

Нет комментариев

Вы должны быть зарегистрированы

Потрібна розробка сайту, інтернет магазину чи просування сайту?
Дзвоніть (032) 242-33-39 або просто зв'яжіться з нами