4 простих способи отримати якісні посилання на Ваш сайт

Як відомо, чим більше посилань на Ваш сайт (а тим більше, якісних посилань з правильним текстом анкорів) – тим більше його «вага» при видачі результатів у пошукових системах, тим скорше сайт індексується пошуковими системами, а значить – зростає відвідуваність Вашого сайту. Нарощування ссилочної маси – один з основних етапів просування сайту.

Розглянемо чотири простих і якісних способи отримати посилання на Ваш сайт:

1. Пишіть відгуки на чужих сайтах, про чужі продукти

З першого погляду це може здатися дивним, адже Ви хочете отримати відгуки про Ваш сайт, а не писати їх самому. Все просто – напишіть позитивний відгук про продукт, сервіс, який Ви використовуєте (або навіть не використовуєте), а в кінці підпишіться, наприклад «О. Громов, директор Інтернет-магазину побутової техніки «Моя Кухня», при цьому зробивши посилання на Ваш сайт. Якщо відгук буде вдалим і сподобається власникові продукту / сервісу – Ваш відгук опублікують, опублікувавши тим самим і посилання на Ваш сайт.

2. Створіть якісний дизайн

Неважливо, чи створюєте Ви просто дизайн сайту, блогу, візитної картки, стенду, реклами або просто пишете туторіал «як зробити красиве відображення у воді» для Photoshop – зробіть це якісно. Людям подобається гарний дизайн, тому якщо Ви розмістите свій дизайн в галереях / тематичних сайтах / блогах – Ви автоматично отримаєте посилання на сторінку з Вашим дизайном – а якщо дизайн і справді вражаючий, посилань буде багато, тільки дайте людям подивитися на нього.

3. Пишіть статті, огляди під замовлення або самі

Багатьом людям, власникам сайтів (і не тільки) потрібні статті і огляди на різні тематики. Не соромтеся, пишіть короткі огляди, статті, при цьому використовуючи посилання на Ваш сайт в тексті. Розміщуйте їх (звичайно, за умови, що посилання будуть збережені в тексті) на різних ресурсах – якщо огляд / стаття буде гарною – можливо її навіть перепублікують на відомому сайті з гарною «вагою», і Ви отримаєте посилання з відомих сайтів.

4. Якісно представляйте інформацію

Коротко поясню що це значить: багато людей в Інтернеті пишуть про різні речі. Для того, щоб створити хорошу статтю / огляд не обов’язково шукати унікальну тему, сенсацію про яку ніхто не знає. Візьміть наявні дані, нехай навіть їх опублікували на багатьох новинних / тематичних ресурсах – і якісно переробіть. Подивіться на тему статті з іншої, своєї точки зору. Порівняйте огляди кількох інших сайтів. Побудуйте красиві графіки, таблиці, діаграми, якщо вони відсутні в джерелі, або представлені в ньому погано. Придумайте свою коротку історію на тему статті. Але зробіть це якісно і красиво. Люди не люблять суху подачу інформації. Людина швидше розмістить посилання на гарний огляд з графіками і діаграмами, ніж сухий текст на сайті новин з одного картинкою. Люди зможуть використовувати Ваші діаграми / графіки в своїх цілях, розміщуючи їх у себе на Сайті – а значить будуть і посилання на Ваш ресурс.

Пам’ятайте, що якість посилань на Ваш сайт для розкрутки сайту так само важлива як їх кількість. Використовуйте перераховані вище методи і створюйте правильні посилання з потрібним Вам текстом анкорів – і результат не змусить довго чекати.

Теги: , , ,

Нет комментариев

Вы должны быть зарегистрированы

Потрібна розробка сайту, інтернет магазину чи просування сайту?
Дзвоніть (032) 242-33-39 або просто зв'яжіться з нами