Купівля в Інтернеті: Реєструватися у інтернет-магазині чи ні?

У наш час зявилась тенденція, коли потенціальний покупець інтернет магазину не хоче реєструватися при оформленні замовлення, тобто не хоче створювати власний аккаунт. Це спричинило появу так званих “гостьових” покупок – покупок без реєстрації. В процесі оформлення замовлення зазвичай пропонують або зареєструватися, або зробити покупку без створення аккаунта. Тож потрібно реєструватися в Інтернет-магазині чи краще зробити покупку під гостьовим аккаунтом (ака guest, гестом)?

Програмісти, що створюють Інтернет-магазини, розуміють, що різниці між зареєстрованим користувачем і людиною, що не зареєструвалася майже немає. Вбільшості, різниця тільки в тому, що у зареєстрованого користувача є пароль для доступу в аккаунт інтернет магазину, а в незареєстованого його немає, та наступного разу йому доведеться знову вносити усі дані про покупку, адресу доставки, іншу інформацію. Зареєстрований користувач просто увійде у свій аккаунт використовуючи емейл адресу та пароль.

Незареєстрований користувач – це насправді зареєстрований користувач у інтернет магазині, адже вся інформація про користувачів переважно зберігається в одному місці – і про зареєстрованих користувачів, і про незареєстрованих. Але залогінитися незареєстрований користувач не може а тому і не може отримати переваги зареєстрованого користувача.

Порівняння зареєстрованого користувача і гостя

Гість Зареєстрований користувач
Реєстрація Вносить інформацію в форми, що схожі до реєстраційних Вносить ту ж інформацю, що і гість плюс пароль
Процес оплати Ідентичний Ідентичний
Історія замовлень Немає історії замовлень Ведеться повна історія замовлень з можливістю слідкувати за доставкою
Сторінка аккаунта Немає Має можливість бачити різноманітну додаткову інформацію, накопичувальні знижки за замовлення, спеціальні ціни, подарунки та ін.
Кожне наступне замовлення Вводить усю інформацію (імя, прізвище, адресу доставки і т.д.) зановоВводит всю информацию (имя, фамилию, адрес доставки и т.д.) заново Просто входить в аккаунт використовуючи логін і пароль, інформація про дані збережена і вводити її не потрібно

З усього можна зробити висновок, що так як особливої різниці між зареєстрованим користувачем і не зареєстованим немає, а також зареєстрований користувач має набагато більше переваг – реєструватися потрібно. Ви отриматєте вигоду від реєстрації якщо не з першого замовлення, то з наступного.

Теги: , ,

Нет комментариев

Вы должны быть зарегистрированы

Потрібна розробка сайту, інтернет магазину чи просування сайту?
Дзвоніть (032) 242-33-39 або просто зв'яжіться з нами