Блог

 • ТзОВ “ЗІКО”

  Ми задоволені співпрацею з командою компанії “Веб-Марк”,
  отримали сайт, який лише уявляли собі до зустрічі з ними.
  Основні риси “Веб-Марк” – професіоналізм, чітке розуміння вимог та побажань клієнта, творчий підхід до розробки нового продукту, оперативність і чіткість виконання робіт.

  З повагою,
  колектив ТзОВ “ЗІКО” м.Львів
  www.ziko.com.ua

 • Що таке «Адаптивний веб-дизайн»?

  При створенні сайту кожен більш-менш солідний клієнт хоче також і «мобільну» версію сайту. Однак, «мобільність» у наш час буває така різна – BlackBerry, iPhone, iPad, netbook, і т.д. Схоже, що в найближчому майбутньому цей список тільки поповниться новинками. Так що ж тримати окремі «мобільні» версії сайту для кожного мобільного пристрою? Звичайно ж, ні.
  У сфері веб-дизайну [...]

 • Онлайн-школа AdWords

  Онлайн-школа AdWords – це безцінне джерело навчальних відеоуроків, які допоможуть Вам максимально ефективно використовувати свою рекламу в AdWords. Всі вони абсолютно безкоштовні і тепер доступні на YouTube!

  Початок роботи

  Навігація по профілю AdWords
  Як створити ефективний запис?
  Чому я не бачу свою рекламу?

  Показники успіху

  Відстеження переходів в AdWords
  [...]

 • Інтернет магазин Salomon

  В розробці всі самі вичурні елементи інтерфейсу були доведені до абсолютно ідеальних – мій клієнт повинен бути задоволений повністю. Рекомендую і Вам скористатися індивідуальним підходом команди “Вебмарку”!
  Юрій Іванченко.
  www.salomon.net.ua

 • Стартап: будь готовий, що твою ідею скопіюють. Немає ідеї для стартапу? Скопіюй її!

  У вересні 1993 вийшла перша версія інтернет браузера – Мозаїка, яка незабаром переросла в дуже популярний веб-браузер «шкаф» – Навігатор Netscape. Десять років по тому, Netscape здав позиції, а Internet Explorer сміливо зайняв основний ринок веб-браузерів. Якщо поглянути на ситуацію сьогодні – Internet Explorer «пихкає» позаду конкурентів – Firefox, Chrome, Safari. Як же вийшло так, [...]

 • Ефект нової кнопки +1 від Google в пошуковій оптимізації

  30 березня компанія Google анонсувала випуск нової соціальної кнопки +1. Користувачі пошукової системи Google зможуть рекомендувати один одному результати пошуку в Інтернеті, при чому рекомендації буде видно навіть у рекламі Adwords. Кнопка «+1» поки що доступна в результатах англомовного пошуку. Якщо Ви все ще не бачите її, спробуйте включити її в «експериментальних» налаштуваннях облікового запису. [...]

 • Як вибрати хостинг для свого сайта

  А як Ви вибирали хостинг для свого сайту? Думаємо, багатьом з Вас при розробці сайту запропонували також заплатити і за хостинг – а значить вибору у Вас не було, взяли те що запропонували. Звичайно, не факт що це поганий або ненадійний хостинг провайдер. Але чи підходить він саме для Вашого сайту?

  На нашу думку, основний критерій [...]

 • Як взнати усі запити, за якими сайт знаходиться у видачі пошукових систем

  Перед кожним, хто вирішив зайнятися  рано чи пізно виникає питання – «Як взнати УСІ запити, за якими мій сайт знаходиться у видачі пошукових систем?» Питання просте, але виявляється відповісти на нього дуже складно. У даній статті ми покажемо Вам як дізнатися якщо не всі, то більшість із таких запитів, а також розвіємо деякі міфи.

  По-перше, не [...]

 • Мій сайт в ТОП-10 пошукових систем. Чому відвідуваність і трафік не збільшується? (ч.2)

  Продовження статті
  Розглянемо наступних 2 питання:

  2. Ключові слова, за якими Ваш сайт знаходиться в ТОПі, не приносять трафіку
  3. На Ваш сайт в результатах пошукових систем мало клікають
  2. Ключові слова, за якими Ваш сайт знаходиться в ТОПі, не приносять трафіку
  Дана проблема часто виникає тоді, коли вибір ключових слів для розкрутки сайту був проведений недобросовісно, або інформація [...]

 • Мій сайт в ТОП-10 пошукових систем. Чому відвідуваність і трафік не збільшується? (ч.1)

  Багато хто з клієнтів SEO-компаній стикаються з такою проблемою: компанія обіцяє вивід в ТОП, клієнт вкладає гроші (і час) на вивід, у результаті ТОП нарешті досягнуто – а трафік все одно не росте?

  Давайте розділимо відповідь на це питання на 3 логічних групи:
  1. Насправді, Ваш сайт не знаходиться в ТОПі пошукових систем

  А тепер, докладніше [...]

Потрібна розробка сайту, інтернет магазину чи просування сайту?
Дзвоніть (032) 242-33-39 або просто зв'яжіться з нами